Virginia

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Virginia parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Virdžinijoje

Jis ribojamas Virdžinija pietryčiuose, Kentukis pietvakariuose, Ohajas į šiaurės vakarus, Pensilvanija į šiaurę ir Merilandas į šiaurės rytus.

Ar tau reikia gyventi ramioje vietoje? Ar jūs ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Virdžinijoje? Tada negalėsite gauti informacijos apie savo nekilnojamojo turto rinką, bet ir apie jos geografiją, kultūrą, papročius ir tradicijas.
Virdžinija yra valstija pietryčiuose Jungtinėse Amerikos Valstijose, ji išsidėsia nuo Chesapeake įlankos iki appalachų, ilgu Atlanto pakrantės ruožu. Tai viena iš pirmųjų trylika amerikiečių kolonijų su istoriniais paminklais, tokiais kaip Monticello, garsi įkūrėjo Tomas Jeffersono Charlottesville plantacija. Jamestown Settlement ir Colonial Williamsburg yra gyvenantys muziejai.

2017 m. Būsto kainos išaugo ir nukrito Šiaurės Virdžinijoje, o prognozėse dar kartą teigiama, kad Virdžinijos nekilnojamojo turto rinka išliks tokia tendencija 2018 m. Tai yra rinka, kuri šiais metais parduodama Virdžinijos valstijoje, tačiau šiuo metu žemos palūkanų normos tuo pat metu yra geras laikas pirkėjams.

Visada yra kitų veiksnių, darančių įtaką nekilnojamojo turto rinkai tam tikroje srityje. Namų pirkimas visada buvo gera investicija, o ne tik papildyti savo turtą, bet ir mokesčių lengvatomis, atsižvelgiant į mokesčių laiką.

Virdžinija turės keletą veiksnių, kurie 2018 m. Turės įtakos nekilnojamojo turto rinkai. Svarbu žinoti, ar norite perkelti čia, ir ar jus domina nekilnojamojo turto pardavimas Virdžinijoje.

Virdžinijos nekilnojamojo turto rinka jau didėja 2018 m., Ir, atrodo, ji nuolat gerėja, palyginti su 2017 m.

Pietinė Virdžinija siūlo mažesnes vidutines namų rinkos kainas. Pastaraisiais mėnesiais gaminiai nepakitę rinkoje išlieka gana ilgi, iki 55 dienų. Tačiau tai buvo 10% mažesnis nei praėjusiais metais. Šis procentas gali lengvai pasikeisti, nes būsto kainos sumažės.

Virdžinijos asociacija "Realtor" trečiojo ketvirčio ataskaita parodė, kad naujiems Virdžinijoje parduodamiems nekilnojamojo turto pirkėjams gali būti sunku vidutinės būsto kainos. Tai reiškia, kad prekiautojams ir žmonėms, turintiems pinigų, prekybai Virdžinijoje investuoti į turtą, tai yra gera rinka, tačiau nėra daug tų, kurie nori turėti prieinamą būstą. Nepaisant to, pardavimai padidėjo 2017 m. Pabaigoje, iš tikrųjų rinkos apimtis nuo metų pradžios padidėjo 8%.

Jei ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Virdžinijoje, turėtumėte žinoti, kokios yra geriausios dvi vietos, kur gyventi Virdžinijoje.

Virdžinija siūlo paplūdimius, kalnus ir dar daugiau. Kai atvykstate pirkti parduodamą turtą Virdžinijoje, yra keletas vietų, į kurias reikia apsvarstyti anksčiau.

Vienas iš šių vietų yra Virginia Beach.

Virginia Beach apylinkėje yra vidutinė turto vertė, kuri praėjusiais metais padidėjo daugiau kaip 2%. Tikimasi, kad 2018 m. Padidės 1,5%.

Dar viena graži vieta nuspręsti gyventi ir ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Virdžinija yra Fairfax apskritis.

Praėjusį liepos mėn. Fairfaxo apskrities namų vidutinė pardavimo kaina padidėjo 6%. Dabartinė vidutinė pardavimo kaina yra 3% mažesnė nei birželį.

  •  
    Persikėlimas į Virdžiniją. Ekspatriata ir gyvena Virdžinijoje

      Toliau analizuodami įvairias valstybes, kurios eina į nuostabios Amerikos tautos žvaigždyną, tikrai negalėtume gyventi viename. Rytinėje pakrantėje iš tikrųjų yra unikali tokio pobūdžio realybė. Vienas iš pirmųjų trylika Amerikos kolonijų, turinčių daugybę istorinių paminklų, pvz., Montic ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 36451

Parduoda Namelis ant ratų, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

2,476.88EUR
Parduoda
Namelis ant ratų

1.86 m²
JŪS žinote dabar, kad tai 100% galimas KAS GALI PIRKTI MODERNUS KONTEINERIŲ NAMĄ AMERIKOJE, KURIUO TIK KAINA 7 DAYS? ! ISPANIJOS SKAITYTUVAI IR SK...
Cod. 11091

Parduoda Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas, Virginia, Richmond, Richmond, Horn Habor area

365,752.97EUR
Parduoda
Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas

5 m²
Krantinėje, House
Cod. 11645

Parduoda Vasarnamis, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

1,800,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

610 m²
Visas turtas "
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB